יש לכם שאלה
יש לכם שאלה?
לשאלות ובירורים השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי!

  משאבות בטון

  כאשר צריך להעביר בטון למקומות בעלי גישה מוגבלת, משאבת בטון תהיה הכתובת: היא מותקנת על משאית עם מנוף ומעבירה את הבטון באמצעות צינור פליטה של המשאבה אל המקום בו יוצקים את הבטון. ישנם המון פרמטרים שצריכים לעבוד היטב כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ולכן חשוב לבחור במשאבת בטון איכותית, אמינה וחדשנית מבחינה טכנולוגית מתוצרת של חברת מותג מובילה בתחומה, כמו חברת שווינג (Schwing) גרמניה.

  משאבות בטון מבית Schwing

  משאבות בטון של Schwing מספקות איכות ואמינות בסטנדרט גבוה ביותר. המשאבות של החברה מספקות לבעליהן ולמפעילים שלהן ביצועים, אמינות ועלות כוללת נמוכה ביותר במהלך הפעולה. גם אם אתם עובדים עם תערובות קשות, זו לא בעיה, בזכות השסתום האגדי של החברה, שמבצע ניקיון במקסימום מהירות ועם מינימום מים בהשוואה לכל שסתום אחר. כתוצאה מכך אתם יכולים להיות יותר יעילים, לבצע יותר עבודות ביום ולהגדיל את הרווחים שלכם.

  מה חשוב לדעת כשקונים משאבות בטון?

  בפרויקטים של בניה ותשתיות נדרשים להתמודד לא פעם עם תנאי שטח מאתגרים. כדי לקדם את הפרויקט בצורה יעילה ולצלוח את האתגרים ניתן להשתמש בכלים ייעודיים, משאבת בטון היא אחד מהם.

  משאבת בטון מאפשרת להעביר את הבטון בצורה נוחה אל מקומות בהם הגישה מוגבלת ויציקת הבטון אינה מתאפשרת בקלות. המשאבה מותקנת על גבי משאית ולמעשה משנעת את הבטון אל אתר הבניה, בין אם מערבת אותו בדרך ובין הוא כבר עורבב, לאתר העבודה הוא יגיע כשכבר מוכן ליישום.

  במשאית מותקנת מערכת של צינורות באורכים שונים הפועלת באמצעות שלטים, וניתנת לשליטה מלאה, כך שהצינורות יגיעו למקומות שאין אליהם גישה והם אכן יכולים להגיע לכל מיני זוויות. מערכת השילוט מאפשרת לשלוט על אספקטים שונים של המשאית, לבקר על הפונקציות השונות של המנופים ומערכות השאיבה, כך שלבסוף ניתן להשתמש במשאבות בטון עבור יישומים מגוונים ותנאי שטח מסוגים שונים.

  כיצד בוחרים משאבת בטון?

  ישנם סוגים שונים של משאבות בטון, יש משאיות עם מנופים בעלי כמה זרועות, בגבהים שונים, עם נפחים שונים של המכל ועוד. לכן כדי לבחור את משאבת הבטון הטובה ביותר לצרכים שלכם, עליכם לשים לב לכמה וכמה משתנים, ביניהם: שיטת השאיבה, גודלו של מכל הבטון, רמת הבטיחות, חברת המותג, אורך הרגליים והצינורות, הזוויות שאליהן הצינורות יכולים להגיע ועוד. דבר נוסף שיש לתת עליו את הטון הוא תהליך הערבול של הבטון והאופן שבו הוא משתלב עם תהליך השאיבה של הבטון והאספקה.

  וכמובן שסוף מעשה במחשבה תחילה – מה שאומר שעליכם להגדיר מראש את הצרכים שלכם ואת האופן שבו תרצו להשתמש במשאבה ולאחר מכן לבחור את הדגם המתאים.

  אנו בחברת מ.בר תמיד שואפים לספק לכם את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר. מעוניינים לקבל מידע נוסף או הצעת מחיר על משאבת בטון? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

  איציק קמחי
  מנהל מכירות
  דניאל בכר
  מכירות ציוד , אזור מרכז דרום
  מוחמד מוחסן
  מכירות ציוד , אזור צפון
  ממדוך כארמה
  מכירות ציוד , יהודה ושומרון
  דילוג לתוכן