יש לכם שאלה
יש לכם שאלה?
לשאלות ובירורים השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי!

  מחסן חלפים

  כאשר עובדים עם ציוד מתקדם לבנייה ותשתיות, חשוב שיהיה גיבוי, למקרה שיהיה בלאי בציוד.

  בחברת מ.בר שמים דגש על מצוינות ועל מתן פתרונות מא’ עד ת’ ללקוחות. לכן מלבד מוצרים איכותיים אנו מפעילים גם מחסן חלפים של מיטב היצרניות.

   

  מחסן חלפים של יותר מ- 10,000 פריטים

  אינכם יכולים לדעת מתי מערבל הבטון שלכם יפסיק לעבוד, עמוד התאורה יפסיק להאיר או המנוף יגמגם. איכותיים ככל שיהיו, גם המוצרים הטובים ביותר זקוקים לתחזוקה וטיפול. כך תוכלו להבטיח ששגרת העבודה לא תפגע. היות ואנו מציעים מערך פתרונות כולל ללקוחות, לחברת מ.בר תחזוקה מחסן חלפים גדול המונה יותר מ- 10,000 פריטים שונים של מיטב היצרנים בעולם.

  נוסף לכך חברת מ.בר מספקת  ציוד משלים לתחום מפעלי הבטון  : חלזונות, שסתומי פיצוץ , פילטרים וכו’..   מגוון זה מבטיח לכל הלקוחות שלנו אספקת חלפים מהירה, איכותית, מקצועית וראש שקט בכל הקשור לתפעול השוטף של הציוד.

   

  חלפים של VALME העולמית

  חברת מ.בר תחזוקה הינה היבואן הבלעדי של חברת VALME איטליה בישראל, אחת החברות האיכותיות בעולם לייצור קווי צנרת וזוויות ממתכת, רגילים וכפולים single layer , double layer.

  חברת VALME ITALY עובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותוך הקפדה על תקני בטיחות מהמחמירים שישנם. בין הפתרונות שהחברה מספקת: קלמרות, גומיות, ציוד משלים ואביזרים בתחום הובלת בטון בקווי צנרת. בחברת מ.בר תמצאו מלאי גדול ואיכותי של ציוד מחברת VALME בהתאמה לצרכים וליישומים שונים ומגוונים.

   

  הון אנושי מהשורה הראשונה

  החלפים הנכונים הם תנאי חשוב לתיקון, תחזוקה ותפעול ציוד מקצועי באופן שוטף ואיכותי. לכן חברת מ.בר מעמידה לרשותכם צוות טכני מיומן ומנוסה שעומד בראש המחלקה, לצד אנשי שירות מהשורה הראשונה שיעשו כל שביכולתם כדי לספק לכם פתרונות מקצועיים ומהירים.

  באמצעות השירותים של חברת מ.בר בתחום תוכלו להיות שקטים ולדעת שתמיד יש לכם כתובת לפנות אליה כדי להשיג את החלפים להם אתם זקוקים. 

  למידע נוסף לחץ כאן >>

  לרשות מחלקת החלפים עומד צוות טכני ואנשי שירות מיומנים הנותנים פתרונות מקצועיים ומהירים ללקוחותינו.

  דילוג לתוכן