משאבות חול

חברת מ.בר מאגדת עבורך תחת קורת גג אחת מגוון רחב של פתרונות יעילים ואיכותיים לענפי הבנייה והתשתיות עם קשת רחבה של מוצרים ולהם תכונות מתקדמות שמקלות על השימוש במידה רבה. זאת לצד שירותי ליווי והדרכה מקצועיים שיובילו אותך לבחירה המתאימה ביותר לדרישות העבודה. בין המוצרים שלנו: משאבות חול מבית אטלס קופקו (ATLAS COPCO)  חברה מותג ששמה הולך לפניה.

משאבות החול של אטלס קופקו

ניסיון בעבודה ארוכת שנים עם ענף הבניה והתשתיות, הובילו את חברת אטלס קופקוATLAS) COPCO) לפתח משאבות חול יעילות יותר למשתמשים ולסביבה. משאבות החול מיועדות להפוך את העבודה באתר לכמה שיותר מקצועית, מהירה וקלה ולהן כל התכונות והפונקציות שמאפשרות זו.

משאבות חול – כל מה שחשוב לדעת

משאבות החול מתוצרת אטלס קופקו מבוססות על מדחס אוויר נייד. מדחס האוויר מרים את כל החומרים היבשים: חול, שומשום, טוף, טיט, פומיס (חומר מבודד נגד רעש) ועוד, כאשר המערכת כולה מבוססת על הפעלה הידראולית. משאבות החול של אטלס קופקו מציעות מגוון רחב של שימושים, תוך הבנה מלאה של היישומים השונים וסוגי המשתמשים המגוונים. הביצועים של המשאבות ברמה גבוהה והן נחשבות למאוד אמינות וקלות לשימוש והפעלה.

משאבות חול לקניה

משאבות חול מעוצבות לגלות רמת עמידות גבוהה, הן כוללות מערכת איטום ייחודית ועיצוב מודולרי, מה שהופך אותן למשאבות הגמישות ביותר בשוק. הן קלות לשימוש ותחזוקה ומבטיחות ביצועיים מיטביים, כמו כן ניתן להתאים אותן בקלות לאתרי עבודה שונים ומגוונים. במ.בר אנו מעמידים לרשותך את האפשרות לקנות  משאבות חול חדשות או משומשות וכך לשמור על מסגרת התקציב שנוחה לכיס שלך. שירותי החברה זמינים עבורך 24 שעות ביממה, והצוות המקצועי שלנו ישמח להתאים לך את משאבת החול הנכונה לצרכים שלך.

לצפייה במפרט הטכני של משאבת חול XAS 186 לחץ כאן >>

נגישות
ניווט למ.בר