יש לכם שאלה
יש לכם שאלה?
לשאלות ובירורים השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי!

  משאבות חול

  חברת מ.בר מאגדת עבורך תחת קורת גג אחת מגוון רחב של פתרונות יעילים ואיכותיים לענפי הבנייה והתשתיות עם קשת רחבה של מוצרים ולהם תכונות מתקדמות שמקלות על השימוש במידה רבה. זאת לצד שירותי ליווי והדרכה מקצועיים שיובילו אותך לבחירה המתאימה ביותר לדרישות העבודה. בין המוצרים שלנו: משאבות חול  מבית אטלס קופקו (ATLAS COPCO) חברה מותג ששמה הולך לפניה.

   

  משאבות חול למכירה של אטלס קופקו

  ניסיון בעבודה ארוכת שנים עם ענף הבניה והתשתיות, הובילו את חברת אטלס קופקוATLAS) COPCO) לפתח משאבות חול יעילות יותר למשתמשים ולסביבה. משאבות החול מיועדות להפוך את העבודה באתר לכמה שיותר מקצועית, מהירה וקלה ולהן כל התכונות והפונקציות שמאפשרות זו.

  משאבות החול מתוצרת אטלס קופקו מבוססות על מדחס אוויר נייד תוצרת אטלס קופקו ומיכל לחץ מבית טורבוסול איטליה. מדחס האוויר מרים את כל החומרים היבשים: חול, שומשום, טוף, טיט, פומיס (חומר מבודד נגד רעש) ועוד, כאשר המערכת כולה מבוססת על הפעלה הידראולית. משאבות החול של אטלס קופקו מציעות מגוון רחב של שימושים, תוך הבנה מלאה של היישומים השונים וסוגי המשתמשים המגוונים. הביצועים של המשאבות ברמה גבוהה והן נחשבות למאוד אמינות וקלות לשימוש והפעלה.

   

  משאבות חול בעלות רמת עמידות גבוהה, הן כוללות מערכת איטום ייחודית ועיצוב מודולרי, מה שהופך אותן למשאבות הגמישות ביותר בשוק. הן קלות לשימוש ותחזוקה ומבטיחות ביצועיים מיטביים, כמו כן ניתן להתאים אותן בקלות לאתרי עבודה שונים ומגוונים. במ.בר אנו מעמידים לרשותך את האפשרות לקנות משאבת סומסום חדשה או משומשת וכך לשמור על מסגרת התקציב שנוחה לכיס שלך. שירותי החברה זמינים עבורך 24 שעות ביממה, והצוות המקצועי שלנו ישמח להתאים לך את משאבת החול הנכונה לצרכים שלך.

  דילוג לתוכן