יש לכם שאלה
יש לכם שאלה?
לשאלות ובירורים השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי!

  השכרת גנרטורים

  מ.בר תחזוקה בע”מ מפעילה מחלקת השכרה של גנרטורים המתמחה באספקת חשמל רציף לתחום הבנייה , התשתיות ועגורני צריח.

  חברת מ.בר תחזוקה בע”מ משכירה מעל ל- 350 גנרטורים בכל הגדלים לחברות בנייה ובפרויקטים המובילים בארץ.

  לחברת מ.בר תחזוקה בע”מ קיים מערך שירות לגנרטורים 24/7 למשך כל תקופת ההשכרה , ומפעילה שירות  המופעל ע”י מענה אנושי בשבתות וחגים.

  נוסף לכך, מחלקת השכרות גנרטורים מציעה פתרונות תדלוק תחליפי סולר כולל מכלי סולר 1000-3000 ליטר .

  לקוחות החברה נהנים מציוד חדש אמין ומשירות לא מתפשר!!!!

  השכרת גנרטורים גדולים לבנייה ותעשייה

  מ.בר תחזוקה בע”מ מפעילה מחלקת השכרת גנרטורים המתמחה באספקת חשמל רציף לתחום הבנייה, התשתיות ועגורני צריח.

  ישנם ענפים בתעשייה ובבניה אשר פועלים סביב השעון, לא פעם בתנאי שטח מאתגרים וללא אספקת חשמל סדירה. מכיוון שעבודות אלו משלבות מיכון מתקדם וכלי עבודה חשמליים מסוגים שונים, שבלעדיהם לא ניתן יהיה לקיים את הפרויקט ואפילו לסיים אותו בזמן, עולה הצורך במציאת פתרון סדיר ונגיש של אספקת חשמל. וכאן השירותים שאנו מספקים נכנסים לתמונה.

  בעזרת שירותי השכרת הגנרטורים שלנו אנו בחברת מ.בר שומרים על עסקים פועלים יומם ולילה. לנו יש את כל הכוח לו אתם זקוקים כדי שהעסק שלכם ימשיך לעבוד סביב השעון, ללא הפרעה גם כאשר אין שקע חשמל בסביבה, אספקת חשמל סדירה, או בעיות לא צפויות באספקת החשמל שמהן תרצו להימנע. אנו מספקים שירותי של השכרה של גנרטורים גדולים המתאימים לענפי התעשייה, הבניה ועוד.

  גמישות והתאמה לצרכים שלכם

  אנו מעמידים לרשותכם שירותי השכרת גנרטורים גדולים לבנייה ותעשייה, ומסלולי השכרה שתואמים את הדרישות שלכם בדיוק. מסלולי ההשכרה שלנו גמישים ומתאימים למסגרת הזמן שלכם, לצרכי החשמל שלכם וגם לתקציב שעומד לרשותכם.

  לא משנה מה הפרויקט שעומד לפניכם, אם אתם זקוקים לאספקת חשמל סדירה, אנו הכתובת. באמצעות השירותים שלנו אתם תוכלו להתייעל, לממש את כל היעדים שהצבתם לעצמכם בזמן, מבלי להיות תלויים בהפרעות שקשורות לנושא החשמל. כך לא תצטרכו לבזבז זמן יקר ולקבל את אספקת החשמל הנחוצה לאתר ולעומסי העבודה.

  זמינות סביב השעון

  ישנם ענפים בתעשייה שעובדים ללא הרף, מעורבים בתהליכי ייצור חשובים וצריכים לתת מענה מיטבי סביב השעון. אנו מבינים את הצורך בזמינות מקסימלית מצדנו, ולכן צוות המומחים שלנו זמין לספק תמיכה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כדי לוודא שלא תתקעו עם גנרטור שלא עובד או לא עומד בעומסים הנחוצים.

  חברת מ.בר תחזוקה בע”מ מפעילה מערך שירות לגנרטורים 24/7 למשך כל תקופת ההשכרה, עם מענה אנושי גם בשבתות וחגים. ההיכרות שלנו עם התחום והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים מאפשרים לנו למצוא את הפתרונות הטובים והמדויקים גם עבור העבודות המורכבות ביותר, מתי שתצטרכו.

  גנרטורים בכל הגדלים

  חברת מ.בר תחזוקה בע”מ משכירה מעל ל- 350 גנרטורים בכל הגדלים לחברות בנייה ולפרויקטים המובילים בארץ. הגנרטורים שלנו שקטים יותר ויעילים יותר. באתר תוכלו למצוא גנרטור מושתק להשכרה במחיר אטרקטיבי המתאים לפעילותכם. בעזרת גנרטור מושתק להשכרה אתם זוכים להיות יעילים ושקטים ולדעת שהם עומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים עליהם אנו מקפידים.

  מחפשים שירות של השכרת גנרטור נייד או גדול? אנו מעמידים לרשותכם מגוון גדול של גנרטורים בהתאמה לכל צורך או מטרה. בין אם אתם זקוקים להם עבור שימוש תעשייתי ובין אם לאתרי בנייה, לעבודות סלילה או לכל סוג של עבודה באתרים שבהם אין אספקת חשמל סדירה, אצלנו תמצאו את הגנרטור שיספק לכם בדיוק את מידת הכוח הנחוצה. השכרת גנרטור מושתק היא ללא ספק הפתרון האולטימטיבי עבורכם!

  במ. בר ישנם גנרטורים גדולים בעלי הספק גבוה, שיכולים לעמוד בעומסים גבוהים של עבודה, ולספק כוח גם למיכון מאסיבי שזקוק להרבה חשמל. כמו כן ברשותנו גנרטורים קטנים בעלי הספק נמוך שהופכים את השימוש לחסכוני והשינוע שלהם הרבה יותר קל. לכאן או לכאן, אפשרויות הבחירה שלכם מגוונות והמענה שתקבלו נקודתי ומאוד מותאם. אצלנו תוכלו לקבל שירות השכרת גנרטור נייד או השכרת גנרטור מושתק בהתאם לצרכיכם.

  אנו מעמידים לרשותכם גם פתרונות תדלוק

  מחלקת השכרות גנרטורים מציעה פתרונות תדלוק תחליפי סולר, כולל מכלי סולר 1000-3000 ליטר. פתרונות התדלוק שלנו זמינים עבורכם במחירים תחרותיים, ואו נשמח לספק לשכם שירות באופן קבוע כדי להבטיח שלא תתקעו בלי ושהגנרטורים ימשיכו לעבוד באופן רציף ללא הפרעות.

  אנו שואפים תמיד שלא תאלצו להתמודד עם שיבושים בלתי צפויים, ולכן עושים את כל שאנו יכולים כדי שהשימוש שלכם בגנרטורים שלנו יהיה כמה שיותר מיטבי.

  אנו לא רק משכירים לכם גנרטורים אלא מספקים לכם מעטפת שלמה

  אנו מספקים לכם מעטפת שלמה של שירותים החל במגוון גדול של גנרטורים לבחירה בהתאמה לצרכים שלכם ולאופי העבודה, דרך השכרת גנרטור מושתק, כמו גם פתרונות תדלוק מתקדמים, ועד שירותי תמיכה טכנית שפתוחים עבורכם סביב השעון, 24/7. הגנרטורים שלנו חדשים, בטוחים, עומדים בכל התקנים, מעוצבים לעמוד בהספקים שונים ולספק את הפתרון המושלם לענפי הבנייה ולתעשייה.

  ובשורה התחתונה – באמצעות השירותים שלנו אתם יכולים להיות שקטים ולהתמקד בפעילויות הליבה של העסק שלכם ללא הפרעה.

  לקוחות החברה נהנים מציוד חדש אמין ומשירות לא מתפשר! שתפו אותנו בצרכים שלכם ואנו נדאג שתקבלו את הפתרון המתאים לכם ביותר. צרו קשר עכשיו.

  דילוג לתוכן