לקוחות מספרים

חברת מ.בר תחזוקה חרטה על דגלה את ערך המומחיות והמקצועיות בתחום הבנייה, התשתיות והתעשייה .
בהתאם חברת מ.בר מעסיקה את העובדים המנוסים והמקצועיים ביותר בתחום וזאת במטרה לדאוג ללקוח לשירות ומענה בסטנדרטים הגבוהים והאיכותיים ביותר.

אלי ברנס כלל מוצרי בטון בע”מ
מנהל אחזקה
הי שלום , ברצוני להודות לחברת מ.בר ולצוות התקנה בפרט, על התקנת חילזון חדש במפעלינו. רוב הזמן אנחנו מאוד עסוקים ולא שמים לב לדברים שמעבר , אני רוצה לציין את צוות השירות שביצע את התקנת החילזון לסילו בצורה טובה ולהודות להם ,הגיע מאורגן עם כל הציוד כולל תיאום של משאית מנוף וביצע עבודה מקצועית ומבלי שהצטרך דבר מאנשי המפעל. אני סמוך ובטוח שנמשיך לפעול יחד בהמשך. נ.ב אשמח לשמוע מימך עוד לגבי השירותים שחברת מ.בר נותנת מתוך ניסיון להגדיל את הפעילות המשותפת.   בברכה, אלי ברנס מנהל אחזקה
אהרון רוני עזרא שיכון ובינוי סולל בונה
מנהל עבודה
דודו שלום , ברצוני להביע את תודתי לתקופת העבודה בה סיפקת לנו גנרטורים במענה המהיר לכל טלפון לא משנה היכן ומתי המון תודה והערכה. בברכה , אהרון  רוני  עזרא
אמיר גוזלן א.ר.י אביזרים להולכת נוזלים בע”מ
תמיכה טכנית, שיווק ושירות
זיו שלום , אבקש להודות מקרב לב על השירות שקיבלתי ממך ומאנשי מ.בר, לאור השכרת מדחס בשני סבבים שונים, ובמיוחד לאנשי מחלקת מסירה איתן ולימור אשר שם המתין לי הציוד " מגולח ומצוחצח" והכי חשוב בזמן הנדרש (מוקדם בבוקר). העבר בבקשה תודתי והערכתי זאת למי מאנשיכם הרלוונטיים, שוב תודה ובתקווה להמשך עבודה משותפת. אמיר
בן פיינרו מקבוצת תדהר
מנהל פרויקט
דודו שלום, בהזדמנות זו אבקש להודות לך על השירות המצוין שנתת לנו בפרויקט המתבטא באכפתיות, זמינות, מענה מהיר לכל הצרכים, עמידה בלוח זמנים, עבודה מול קבלני המשנה שעובדים אצלי באתר והכל במקצועיות בנועם ובחיוך. אין ספק שחברתך זכתה שיש לה מנהלים כמוך ואני מצפה לעבוד מולך גם בעתיד. אז תודה רבה ובהצלחה בהמשך הדרך!  
רואי מחברת מר – טר
מנהל תפעול
"לכל מנהלי ועובדי חברת מ.בר בוקר טוב ! שמי רואי מחברת מר- טר וברשותנו מדחס שנקנה בחברתכם. ביום חמישי האחרון (27.7.17) נתקלנו בבעיה באחד המדחסים. לאחר שיחה עם זיו הוחלט להזמין שירות (הוסבר לנו שלא יוכל להגיע לפני יום שני) במקביל העביר אליי זיו מס' טלפון של טכנאי בשם דויד שפתר את הבעיה בהסבר טלפוני בלבד. ברצוני לשבח את הסבלנות האדיבות והמקצועיות של הטכנאי שעזר " מכל הלב " כן ירבו כמוהו."
סגלית אגבדיש – עוגנים גאוטכניקה בע”מ
מנהלת משרד
"לפני מספר ימים נזקקנו לשכור קומפרסור לצורך עבודתנו. לצורך כך נעזרנו במחלקת המסירות שלכם, באיתן אשר עשה כל שביכולתו על מנת להשמיש עבורנו מדחס תקול ובלימור גולדברג אשר רמת הטיפול שלה ראויה לציון וזכינו ליחס מקצועי ולרמת שירות ראויה ביותר. למרות שלבסוף המדחס שסופק לנו היה תקול למרות מאמציו הרבים של איתן, לימור עשתה כל שביכולה לספק לנו חלופה אחרת באדיבות ומסירות רבה. אנו מבקשים להביע את שביעות רצוננו מהיחס האישי של עובדי מחלקת מסירות שלכן ומי ייתן וירבו נותני שירות כמותם."
א.א פרסיקו בניה נדל”ן והשקעות 2010 בע”מ
בעלים
"לאחרונה רכשנו מכם גנרטור לבנין שברחובות ברח' גולדין 5 - פרויקט מתחם תרבות. ברצוני לציין לשבח ולהלל את עובדיכם על השיווק, האספקה וההתקנה. אחד מתנאי הרכישה היו התקנת הגנרטור והכנסתו למקומו .חברות אחרות סירבו לתנאי מאחר והוא מקשה מאוד, ואילו עובדכם בשם ציון גולן הגיע למקום והתחייב להכניסו ללא ניסור וסיתות בטונים והחשוב מכל הוא עמד במשימה בהצלחה יתרה ולשביעות רצוננו המלאה. יחד עם ציון , עלי לציין את שאר צוות העובדים אשר עבדו באלגנטיות ללא לחץ ובנעימות תוך כדי הענות לדרישות ובקשות. בנוסף עלי לציין את הסוכן פיני כחלון , אשר שכנע והסביר ללא לאות עד ביצוע העסקה וליווה אותה עד השלמתה המלאה ועל כך מודים אנו."
צור קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
ניווט למ.בר