יש לכם שאלה
יש לכם שאלה?
לשאלות ובירורים השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי!

  עמודי תאורה

  חברת מ.בר תחזוקה בע”מ היא היבואנית הבלעדית של עמודי תאורה מתוצרת אטלס קופקו (ATLAS COPCO) המתמחה ביצור ציוד נייד ונייח לתחומי הבנייה והתשתיות. המבחר הרחב של עמודי תאורה שמציעה החברה תוכנן כדי להציע בחירה רחבה ולהתאים עמוד תאורה נייד ליישומים וצרכים שונים ומגוונים. מערכות התאורה של אטלס קופקו גמישות ודינמיות והן עוצבו כדי לתת מענה לכל ההיבטים של יעילות ובטיחות.

   

  מלבד רכישה, בחברת מ.בר תחזוקה קיימת גם אפשרות של השכרת עמודי תאורה, שגם זהו יתרון לאלו שמחפשים פתרון מעט יותר זמני.

   

  בחברת מ.בר עומדים לרשותכם פתרונות תאורה שונים ומגוונים ברמות ביצועים שונות ובהתאמה לסוגים שונים של צרכים ויישומים כך שתוכלו לבחור את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם.

  השימוש בעמודי תאורה נפוץ למטרות רבות וככל שהטכנולוגיה מתפתחת כך יש יותר מקום לחדשנות וקדמה גם בתכנון עמודי התאורה. חברת אטלס קופקו שמה דגש רב על החדשנות של טכנולוגיית הלד. העיצוב החדשני של התאורה ממקסם את כיסוי האור בו נעשה שימוש ומפחית “פסולת תאורה”. עמוד תאורה יחיד יכול לכסות שטח של עד 5,000 מ”ר ולהבטיח שהתאורה תהיה בהירה יותר, בטוחה יותר ופרודוקטיבית יותר.

  • חסכוניים בסולר
  • מאירים אור יום ברדיוס של 50 מטר לכל כיוון
  • נוחים לתפעול וקלים להובלה
  • מתרוממים לגובה של 8 מטר
  • מגיעים במספר דגמים
  • עובדים בגופים ממשלתיים ובטחונים

  עמודי התאורה של אטלס קופקו הם הבחירה הטובה ביותר כאשר מחפשים איכות בלתי מתפשרת, ותפוקה מקסימלית בעת השימוש. עמודי התאורה מתאימים למגוון רחב של יישומים החל באירועי מוסיקה וספורט ועד תהליכי בנייה מסוגים שונים. החומרים מהם העמודים מיוצרים הופכים אותם לחזקים, עמידים ואיתנים עבור תנאי שטח שונים, והם מספקים מענה מיטבי למאפייני בטיחות ולכל הדרישות באתר.

  מהם מגדלי תאורה?

  מגדל תאורה הפך בשנים האחרונות לצורך מרכזי במקומות בהם מתבצעות עבודות, חוגגים אירועים או נמצאים בתנאי שטח בהם אין אפשרות להתחבר לחשמל ולספק את הבטיחות הדרושה. מדובר למעשה בפתרון יעיל המתאפיין ביעילות ובפשטות בו ניתן לעשות שימוש גם בתנאי שטח קשים ומרוחקים מכל רשת חשמל, באמצעות מגדלי תאורה אנו יכולים לספק תאורה גם בשעות החשיכה וכאשר ניתן לשנע אותם ממקום למקום בצורה פשוטה ולהשיג כיסוי רחב עד 5000 מ”ר ניתן להבין מדוע הם הפכו לכה מבוקשים.

   

  לאילו שימושים מתאים מגדל תאורה?

  השימושים העיקריים של מגדלי תאורה ניידים הינם בשטחים פתוחים כדוגמת אתרי בנייה, מסיבות, אירועים בטבע, מסיבות טבע, הופעות, שטחי התכנסות ללא חשמל בהם אנו נדרשים להארה מבחינת הבטיחות, האחריות והיכולת להפעיל את האירוע או לבצע עבודות בשטח. עמוד תאורה נייד הוא פתרון נוח לתפעול אותו ניתן לשנע ממקום למקום בצורה פשוטה וקלה ולכן הוא הפך לכה נפוץ בקרב מפיקים, מארגני מסיבות, חברות בנייה וכל מי שנדרש להפעלה של אירועים בתנאי שטח בהם נדרשת תאורה.

   

  מהם היתרונות של עמוד תאורה נייד?

  ניתן למנות מספר יתרונות מרכזיים של עמוד תאורה נייד אשר מדגישים את העובדה שאתם פשוט לא יכולים לוותר עליו:

  זמן עבודה – ללא ספק מדובר באחד הנושאים החשובים ביותר, במיוחד כאשר עליו לעבוד בתנאי שטח ולכן כדאי שתדעו שמגדלי תאורה מגיעים עם גנרטור סולרי חסכוני ומספקים לכם זמן עבודה ממושך בכל תנאי שטח.

  ניידות – מאחר ואתם עוסקים בפעילויות שטח, סביר להניח שאחת התכונות החשובות ביותר עבורכם היא היכולת להעביר את עמוד התאורה הנייד ממקום למקום ולכן כדאי שתדעו שכיום ניתן לרכוש מגדל תאורה נגרר קל להובלה כל שאתם יכולים ליהנות ממנו לאורך פרויקטים רבים במיקומים שונים.

  יכולת הארה – כיום ניתן לרכוש מגדלי תאורה המגיעים ל 8 מטר גובה, כך אתם נהנים מכיסוי תאורה רחב באמצעות נורות לד עוצמתיות ויכולים לאפשר עבודות, קיום הופעה, חגיגת מסיבה גם בשעות הלילה. מערכות התאורה היעילות והבטיחותיות של אטלס קופקו הינן גמישות ומספקות מענה לכל צורך.

  אחריות – כמובן שכל מגל תאורה שתרכשו לצרכים שלכם חייב להגיע עם אחריות מלאה כך שבמקרה של תקלה העבודה, המסיבה או האירוע לא יפגעו. כל מגדלי התאורה הניידים של מ.בר מגיעים עם אחריות כזו.

   

  גם העמידות היא יתרון חשוב

  כשאתם רוכשים עמוד תאורה נייד מתוך מחשבה שיספק לכם פתרון הארה בתנאי שטח קשים ועבור מגוון רחב ואפשרי של שימושים, אחד הדברים החשובים ביותר הוא העמידות של עמוד התאורה הנייד לכל תנאי מזג אוויר. חשוב שתדעו שכיום מגדלי תאורה מיועדים לשימוש ממושך ולאורך זמן, נורות הלד העוצמתיות שמותקנות בהם יכולות לספק עשרות אלפי שעות עבודה מבלי שתצטרכו לבצע החלפה וכך למעשה אתם נהנים מיתרון חשוב נוסף לשימוש ולצרכים שלכם.

   

  היכן רוכשים עמוד תאורה נייד?

  מעוניינים בהצעת מחיר לרכישת עמוד תאורה נייד? מעוניינים בייעוץ מקצועי שיוכל להתאים את העמוד המתאים לצרכים שלכם בשטח? חברת מ.בר מוכרת מגוון מגדלי תאורה ניידים המשמשים גם את התעשיות הבטחוניות, מה שמצביע על כך שמדובר בפתרונות האיכותיים והמובילים כיום בישראל בנושא של הארת שטחים באזורים מבודדים ומרוחקים עם אחריות מלאה שמעניקה לכם ראש שקט.

  דילוג לתוכן