יש לכם שאלה
יש לכם שאלה?
לשאלות ובירורים השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי!

  עמודי תאורה

  חברת מ.בר תחזוקה בע”מ היא היבואנית הבלעדית של עמודי תאורה מתוצרת אטלס קופקו (ATLAS COPCO) המתמחה ביצור ציוד נייד ונייח לתחומי הבנייה והתשתיות. המבחר הרחב של עמודי תאורה שמציעה החברה תוכנן כדי להציע בחירה רחבה ולהתאים את עמודי התאורה ליישומים וצרכים שונים ומגוונים. מערכות התאורה של אטלס קופקו גמישות ודינמיות והן עוצבו כדי לתת מענה לכל ההיבטים של יעילות ובטיחות.

   

  מלבד רכישה, בחברת מ.בר תחזוקה קיימת גם אפשרות של השכרת עמודי תאורה, שגם זהו יתרון לאלו שמחפשים פתרון מעט יותר זמני.

   

  בחברת מ.בר עומדים לרשותכם פתרונות תאורה שונים ומגוונים ברמות ביצועים שונות ובהתאמה לסוגים שונים של צרכים ויישומים כך שתוכלו לבחור את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם.

  השימוש בעמודי תאורה נפוץ למטרות רבות וככל שהטכנולוגיה מתפתחת כך יש יותר מקום לחדשנות וקדמה גם בתכנון עמודי התאורה. חברת אטלס קופקו שמה דגש רב על החדשנות של טכנולוגיית הלד. העיצוב החדשני של התאורה ממקסם את כיסוי האור בו נעשה שימוש ומפחית “פסולת תאורה”. עמוד תאורה יחיד יכול לכסות שטח של עד 5,000 מ”ר ולהבטיח שהתאורה תהיה בהירה יותר, בטוחה יותר ופרודוקטיבית יותר.

  • חסכוניים בסולר
  • מאירים אור יום ברדיוס של 50 מטר לכל כיוון
  • נוחים לתפעול וקלים להובלה
  • מתרוממים לגובה של 8 מטר
  • מגיעים במספר דגמים
  • עובדים בגופים ממשלתיים ובטחונים

  עמודי התאורה של אטלס קופקו הם הבחירה הטובה ביותר כאשר מחפשים איכות בלתי מתפשרת, ותפוקה מקסימלית בעת השימוש. עמודי התאורה מתאימים למגוון רחב של יישומים החל באירועי מוסיקה וספורט ועד תהליכי בנייה מסוגים שונים. החומרים מהם העמודים מיוצרים הופכים אותם לחזקים, עמידים ואיתנים עבור תנאי שטח שונים, והם מספקים מענה מיטבי למאפייני בטיחות ולכל הדרישות באתר.

  דילוג לתוכן