יש לכם שאלה
יש לכם שאלה?
לשאלות ובירורים השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי!

  מערבלי בטון

  חברת מ.בר תחזוקה בע”מ הנה היבואן הבלעדי של מערבלי בטון למכירה תוצרת Stetter גרמניה. מערבלי Stetter ידועים ברחבי העולם כמערבלי בטון אמינים, עמידים ויעילים ביותר בתחום שינוע הבטון. מערבלי הבטון מיוצרים בגדלים שונים החל מ-6 מטר/קו”ב ועד מערבל נגרר של 15/13 מטר/קו”ב בשתי תצורות עיקריות: Power Take Off) PTO) ומנוע עזר חיצוני. ההתקנות מתבצעות בארץ ובחו”ל.

  מערבל בטון תוצרת STETTER גרמניה – על איכות לא מתפשרים

  מזה עשרות שנים שמערבלי בטון משמשים לפרויקטים של בניה, קלים כמורכבים, ברחבי העולם. מערבלי הבטון של חברת Stetter גרמניה מציעים ביצועים, איכות ואמינות גם בתנאי עבודה מאתגרים, כשהם הופכים את העבודה בשטח או באתר להרבה יותר יעילה וחסכונית. מערבלי בטון משאית מצוידים בכל הטכנולוגיות המתקדמות, תוצר של שנות ניסיון רבות, שפותחו כדי לספק מענה אופטימלי לצרכי עבודה משתנים.

  נקודות למחשבה בעת עבודה עם מערבל הבטון

  אם בעבר ייצור הבטון נעשה באופן ידני כיום ישנם מערבלי בטון שהופכים את תהליך ייצור הבטון להרבה יותר יעיל ומהיר, בעיקר כאשר נדרשות כמויות גדולות של בטון באיכות גבוהה. מערבלי הבטון אינם משמשים ליצירת התערובת בלבד, אלא גם לפריקתה בצורה טובה. לכן סוג המערבל שתבחרו הוא קריטי ויכול להשפיע על התוצאה. בנוסף סוג המערבל ישפיע על צורת העבודה, יכולות הערבול, פריקת הבטון, התחזוקה ועוד.

  סוגים של מערבלי בטון

  ישנם שני סוגים עיקריים של מערבלי בטון: נייד ונייח. מערבל הבטון הנייח לרוב יהיה בעל נפח קטן וישמש להכנת כמויות קטנות של בטון. לעומת זאת מערבל הבטון הנייד יכלול נפח גדול יותר ויורכב על גבי משאית כדי שאפשר יהיה לשנע אותו ממקום למקום. מערבל בטון משאית חייב להיות מאוד מקצועי ולעבוד בהתאם לתקנים הנדרשים.

  בחברת מ.בר אנו מעמידים לרשותכם את הדגמים האמינים והנמכרים ביותר של מערבלי בטון כדי שתוכלו לבחור את הפתרון שעונה במדויק על הצרכים שלכם. צריכים משאית מערבל בטון או כל מערבל בטון מקצועי?
  מלאו את פרטיכם וצוות המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  איציק קמחי
  מנהל מכירות
  דניאל בכר
  מכירות ציוד , אזור מרכז דרום
  מוחמד מוחסן
  מכירות ציוד , אזור צפון
  ממדוך כארמה
  מכירות ציוד , יהודה ושומרון
  דילוג לתוכן