משאית מנוף

מנופים מתקפלים להתקנה על משאיות ורכבים שונים

חברת מ.בר תחזוקה בע”מ היא יבואנית של Atlas Cranes גרמניה בישראל. חברת Atlas נוסדה בשנת 1919 ומייצרת מנופים מתקפלים לטעינה עצמית בעלי כושר הרמה מגוון, המיועדים להתקנה על משאיות ורכבים שונים. המנופים מתאימים להפעלה בתנאי עבודה ייחודיים כמו למשל: סביבת מי מלח, תוואי שטח תלול, תנאי אקלים קיצוניים ובאתגרים מיוחדים כגון: אתרי בנייה ותשתיות, מתחמי מגורים, מבני תעשייה ומערכות תת קרקעיות למנהור ולהקמת מאגרי מים.

סטנדרט מוקפד של איכות

המנופים מיוצרים בגרמניה בגדלים ובמפרטים שונים בהתאם לדרישות הלקוח ובכפוף לכל תקני הבטיחות והעבודה האירופאים. המנופים מייצגים סטנדרטים גבוהים של איכות ומותאמים לעבודה קשה ומאומצת. האיכות הגבוהה לצד שנות הניסיון הרבות ופיתוח של מהנדסים ומומחים הוביל ליצירת מנופי משאית חזקים המאפשרים לכם לעבוד בצורה יעילה ובטוחה יותר מאי פעם.

משאית מנוף למכירה במגוון גדלים ודגמים

בין אם אתם זקוקים למנוף קטן, בין אם למנוף בינוני ובין אם למנוף גדול, עבור כל מטרה או תכלית, כאן תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. עם מגוון גדול של דגמים לבחירה, ציוד מתקדם וטכנולוגיה חדשנית ואמינה, תזכו להתאמה מושלמת עבור הצרכים שלכם. המנופים האמינים של אטלס מציעים פתרונות חכמים, יעילים וחסכוניים למשימות מגוונות , דרך בנייה , תיקון ותחזוקה ועד התאמה למטרות צבאיות.

ציוד משלים למשאית מנוף תוצרת חברת Ferrari האיטלקית

בחברת מ.בר תוכלו למצוא גם את כל הציוד המשלים למנוף מבית חברת Ferrari האיטלקית: מייצבים, סלים ופלטפורמות, מסובבים הידראוליים ומכניים, ווים מסתובבים והידראוליים, כננות, שלט רחוק, תופסני עץ, רפידות ועוד. חברה זו הפכה למועדפת על יצרני מנופי המשאיות הגדולים בעולם ושמה הולך לפניה בתחום.

בחברת מ.בר מנופי משאיות המיוצרים בטכנולוגיה חדשנית ותוך התאמה לצרכי עבודה משתנים לצד ציוד משלים באיכות גבוהה ועם ביצועים מעולים. נשמח לעמוד לרשותכם!

מנופי Atlas  לצפייה בקטלוג >>
מוצרים משלימים – Ferrari  לצפייה בקטלוג >>

נגישות
ניווט למ.בר