מוצרי Schwing Stetter

חברת Schwing Stetter מתמחה בייצור ציוד לתעשיית הבטון ונחשבת למובילה בתחומה. החברה מציעה ללקוחותיה קשת טכנולוגית רחבה של ציוד למכונות בטון מוכן לערבוב. המחויבות והביצועים של צוות עובדי החברה בכל התחומים בהם מתמחה, הם שהופכים אותה למובילה ואמינה ואת מוצריה למבוקשים.

משאבות בטון - מ.בר

משאבות בטון

כאשר צריך להעביר בטון למקומות בעלי גישה מוגבלת, משאבת בטון תהיה הכתובת

מערבלי בטון - מ.בר

מערבלי בטון

מבחר מערבלי בטון תוצרת Schwing Stetter במגוון דגמים וגדלים שונים.

משאבות בטון - מ.בר

מוצרי יד שניה

מגוון משאבות בטון ומערבלי בטון אמינים, איכותיים ויעילים.

מוצרי הפרימיום של החברה מציעים בטיחות מקסימלית, אמינות, חיסכון ותמורה מלאה עבור כל מוצר. לחברה סניפים ב- 70 מדינות, ופתרונותיה המקצועיים זמינים גם ללקוחות בישראל באמצעות חברת מ.בר תחזוקה בע”מ.

במקום הראשון: שביעות רצון של הלקוחות

מומחיות של 85 שנים בתחום היא זו שמובילה לשביעות רצון מקסימלית של הלקוחות ממוצרי החברה, זאת לצד שאיפות טכנולוגיות מתקדמות ומוצרים איכותיים מהשורה הראשונה. שביעות הרצון של הלקוחות עומדת בראש מעייני חברת Schwing Stetter והיא גם הבסיס להצלחתה. תהליכי הייצור של המוצרים השונים מוכוונים לצרכי הלקוחות, נבדקים ללא הרף ומשתנים במידת הצורך בהתאמה.

איכות בלתי מתפשרת

מטרת המוצרים והשירותים שמספקת החברה היא להבטיח שביעות רצון ארוכת טווח של הלקוחות, לכן איכות, אמינות וגישה ידידותית לשימוש אלו הם עקרונות עליהם החברה אינה מוותרת. החברה פועלת בהתאם ליעדי איכות שנקבע מראש ונוקטת אמצעי אבטחת איכות מתקדמים. זו הדרך בה מפתחת פתרונות ברמת איכות גבוהה ביותר ומוצרים המאפשרים ביצועים מקסימליים.

ניהול סביבתי ועקרונות החברה

החברה שואפת לשימוש בר קיימא במשאבי הטבע הזמינים כמו למשל אנרגיה, אדמה, מים ואוויר. החברה פועלת בתדירות להקטנת ומניעת ההשפעה שלה על הסביבה באמצעות אמצעי זהירות ובטיחות. עבור החברה עמידה בכל החוקים והתקנות הנה מחייבת, מה גם שהיא אינה מתפשרת על עקרונות של יושרה מול מתחרים, שותפים עסקיים וצדדים שלישיים.

ציוד לתעשיית הבטון בחברת מ.בר

בחברת מ.בר תחזוקה בע”מ ניתן למצוא ציוד איכותי ומקצועי לבנייה ותשתיות של מיטב החברות הפועלות בתחום, ביניהן חברת Schwing Stetter העולמית, המתמחה בייצור ציוד לתעשיות הבטון. לכל אורך שנות פעילותינו אנו לא מתפשרים על איכות המוצרים ועל מתן מערך כולל של פתרונות מתקדמים ומקיפים ללקוחותינו.

להזמנת מוצרים של חברת Schwing Stetter אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר.

צור קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
ניווט למ.בר