מוצרי Metso Mineral Finland – Global

M. Bar Maintenance Ltd - metso

כדי לשמור על אורח החיים אליו אנו רגילים אנו זקוקים לחומרי גלם. כתוצאה מכך, הביקוש לנפט, גז ומינרלים רק הולך וגובר. בסוגים שונים של חומרים ופסולת ניתן לעשות שימוש חוזר לאחר העיבוד המתאים, כאן חברת Metso נכנסת לתמונה. חברת Metso מתמחה בפיתוח ציוד ושירותים לעיבוד בר קיימא של חומרים, פסולת ומשאבי טבע בתחום התשתיות. באמצעות הידע והפתרונות החדשניים שמציעה, היא עוזרת ללקוחותיה לשפר את היעילות התפעולית שלהם, להפחית סיכונים ולהגדיל את הרווחיות.  

החזון של חברת Metso Mineral: ליצור הבדל גדול

בלב העשייה של החברה עומד הדחף ליצור הבדל גדול עבור הלקוחות. עם קשת רחבה של מוצרים ושירותים Metso מצליחה לתת מענה לצרכים שונים ומשתנים של לקוחות ברחבי העולם וגם  בישראל, ומסייעת באופן אקטיבי להתמודד טוב יותר מול האתגרים שמלווים אותם לאורך תהליכי העבודה השונים. מוצרי החברה איכותיים וחדשניים, עומדים בכל התקנים המחמירים ומסייעים  להפוך את תהליכי העבודה לפשוטים, יעילים ואמינים יותר תוך הקפדה על תקנות איכות סביבתיות שהולכות ומחמירות. Metso Mineral מספקת ללקוחותיה מוצרים ושירותים מובילים בעולם המבוססים על מצוינות טכנולוגית, ניסיון וסטנדרטים בטיחותיים גבוהים מהמחמירים. 

מגוון שירותים ומוצרים לענפים שונים בתעשייה

החברה מספקת שירותים ומוצרים לענפי תעשייה רבים ביניהם ענף הכרייה, המחצבות, מתקני עיבוד/ מחזור פסולת, יצרני רכב, חצרות גרוטאות, מפעלים ומתקני עיבוד מינרליים. כמו גם  משתמשים באינספור יישומים, ציוד, פתרונות ושירותים של חברת Metso אשר מציעים אמינות וביצועים מקסימליים. מערך השירותים המקיף של החברה נותן מענה לכל הצרכים ותהליכי העבודה של הלקוחות ומבטיח שהם יקבלו תמיכה מקצועית בכל עת. באמצעות מוצרים ושירותים מבית Metso  תוכלו להפוך אתגרים עסקיים לסיפורי הצלחה בקלות.

פתרונות מובילים מטעם המובילות בתעשייה

החברה משתמשת בידע, ניסיון ומומחים כדי לעשות הבדל גדול עבור לקוחותיה ולפתח מוצרים מתקדמים ופתרונות חדשניים. בחברת מ.בר גם אנחנו מתמחים בציוד מתקדם לבנייה, תשתיות ותעשייה ושואפים לעשות הבדל גדול ללקוחות. לכן שמים דגש על איכות המוצרים ועל מתן מערך פתרונות לכל לקוח. כדי לעשות זאת אנו משתפים פעולה עם חברות מובילות בעולם, ביניהן Metso וגאים להציג בפניכם את כל הפתרונות הנקודתיים והשירותים שחברה זו מציעה לכם.

כדי למצוא את הפתרון האופטימלי לצרכים שלכם הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, ללא כל התחייבות מראש!

מוזמנים להכנס לאתר חברת METSO  ולהתרשם ממגון מוצרי החברה.

נגישות
ניווט למ.בר