מוצרי COMACCHIO

עולמה של COMACCHIO הוא צעיר, דינמי, מקצועי ותחרותי המסוגל להציע מוצרים יעילים ואיכותיים כדי לספק מערך שלם של פתרונות ללקוחות בשוק הקידוחים. החברה הוקמה בשנת 1986 על ידי האחים COMACCHIO במטרה להפוך רעיונות למציאות, האחים קיבלו על עצמם אתגר שהוביל אותם למלא תפקיד בולט בשוק הקידוחים ברחבי העולם, כאשר לאורך השנים החברה הובילה ליצירת הצלחות גדולות, חדשנות טכנולוגית, מקצועיות ופתרונות שעושים הבדל גדול.

ניסיון עשיר

חברת COMACCHIO פועלת במשך השנים כדי לתת מענה בתחומי הגיאוטכניקה, יסודות, שיפור הקרקע, מנהור, קידוח מים וחקר גיאותרמי. 30 שנות ניסיון של מומחיות וחדשנות מתמשכת, מאפשרות לחברה לספק ללקוחותיה פתרונות המותאמים אישית לצרכים ספציפיים על מנת לפתור בעיות באתר העבודה. החל מעיצוב שמבוצע צעד צעד בזהירות וקפדנות באמצעות מודלים ועיבוד תלת ממדי ועד הפעלת המכונות בפועל באתר העבודה.

מגוון רחב של מוצרים חדשניים

נקודה נוספת שהופכת את חברת COMACCHIO למובילה בתחומה היא המגוון הרחב של מוצרים, שעונים על צרכי הלקוחות בכל קשת העבודה והגיוון הרב תכליתי שמאפיין את המכונות שלה, אותן ניתן להתאים לכל לקוח בזכות מבחר אביזרים מקיף.

חדשנות והשקעה טכנולוגית מתמשכת של צוות המומחים מטעם החברה הביאו לאורך השנים לשיפור ניכר בתהליכי הייצור ותרמו לייעול תהליכי העבודה של הלקוחות השונים. כדי להציע פתרונות איכותיים ומתקדמים מרכזי העבודה מנוהלים ומפוקחים על ידי טכנאים מומחים ונעשה שימוש במכונות מיוחדות ומתקדמות במיוחד. החדשנות של החברה, על כל גווניה, מובילה לאיכות בלתי מתפשרת וביצועים מעולים.

חלקי חילוף ושירות

המקצועיות של החברה היא חלק מכריע ובלתי נפרד מהחזון שלה. לקוחות החברה נהנים מרשת מכירות נרחבת ויעילה המסוגלת לספק תמיכה רציפה, להגיב במהירות לכל בעיה ולמזער זמן השבתה, ביעדים שונים ברחבי העולם, לרבות בישראל. שירות החלפים של החברה יעיל במיוחד בזכות מערכת ניהול ממוחשבת. בעזרת מכשירים טכניים מתקדמים וטכנאים מוסמכים, כל מכונה עוברת בקרת איכות קפדנית, שמתחילה בבדיקה מדויקת של רכיבים ומכסה את כל שרשרת היצור כדי ליצור מוצר אמין ובטוח בכפוף לכל התקנים.

מערך שלם של פתרונות לענפי הבנייה התעשייה והתשתיות

חברת מ.בר מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות מקיפים בתחומי הבניה, התשתיות והתעשייה. החברה חרטה על דגלה את ערך המצוינות ולכן מחזיקה מוצרים וציוד של החברות המובילות בעולם, ביניהן חברת COMACCHIO. זאת תוך שימת דגש על איכות ומתן מכלול של פתרונות ללקוחות.

להתאמת מוצרים וציוד של החברה לצרכי העבודה הספציפיים שלכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

מוזמנים להכנס לאתר חברת COMACCHIO  ולהתרשם ממגון מוצרי החברה.

נגישות
ניווט למ.בר