מוצרי אטלס קופקו לתשתיות

קבוצת אטלס קופקו היא ספקית מובילה בעולם של פתרונות לתחום הבניה והתשתיות, ומתמחה בייצור ציוד נייד ונייח ופתרונות פרודוקטיביים. הקבוצה מציעה את שירותיה ללקוחות ביותר מ- 180 מדינות עם מוצרים ושירותים מתקדמים מבחינות רבות, החל בהתייעלות האנרגטית, דרך הבטיחות ועד הארגונומיה. 

מדחסי אוויר

מבחר מדחסים למגוון תחומים ניתנים למכירה והשכרה.

עמודי תאורה

מבחר עמודי תאורה במגוון דגמים לפי דרישות הלקוח ניתנים למכירה והשכרה.

משאבות חול

מתבססות על מדחס נייד XAS 186 מתוצרת אטלס קופקו (ATLAS COPCO).

אטלס קופקו בישראל מספקת מדחסים איכותיים, כלים חשמליים וציוד לבנייה וכרייה באמצעות מפיצים שנבחרו בקפידה, ביניהם נמצאת גם חברת מ.בר. איכותם הגבוהה של המוצרים והשירותים מוגנת על ידי פיקוח הקבוצה וכפופה לדרך שבה היא עושה דברים.

תחומי ההתמחות של אטלס קופקו:

טכניקת מדחסים

אטלס קופקו מתמחה בייצור מדחסי אוויר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. מערכות האוויר הדחוס של החברה משמשות את מובילי התעשייה בענפי הייצור, העיבוד, הנפט והגז. מדחסי האוויר המיוצרים על ידי החברה מאושרים על ידי ה- ISO, ומגיעים עם שירותים מקיפים לשביעות רצונם של הלקוחות.

כלים ופתרונות הרכבה תעשייתיים

בין אם אתם בונים כלי רכב, מטוסים, מכשירי אלקטרוניקה ובין אם עובדים בסביבות בהן נדרש חיתוך, כיפוף ועיצוב של מתכת, המוצרים של אטלס קופקו הם הכתובת. החברה נמצאת בחזית התעשייה והחזון שלה מוביל את הדרך ומספק מענה לאתגרים שונים ומגוונים. לחברה יש תיק מוצרים נרחב והמערכות שלה מספקות איכות גבוהה ואמינות גם בתנאי העבודה הקשים ביותר.  

טכניקת כוח

אטלס קופקו מספקת פתרונות אוויר, כוח וזרימה באמצעות מוצרים שונים ומגוונים כגון מדחסים ניידים, משאבות, מגדלי אור וגנרטורים, לצד מוצרים משלימים נוספים. טכניקת הכוח של החברה יעילה לענפי רבים ביניהם: ענף הבנייה, הייצור, הנפט, הגז והקידוחים.

חברת מ.בר מעמידה לרשותכם ציוד מתקדם, מקצועי  ואיכותי לתחום הבניה והתשתיות. 

בין מוצרי החברה ניתן גם למצוא את המוצרים של החברה המובילה אטלס קופקו, ובעיקר ציוד לתחום הבניה והתשתית כמו מדחסים, גנרטורים ועמודי תאורה.

צור קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
ניווט למ.בר